Hakkımızda


Hakkımızda


Ofis mobilyaları alanında 10 yıldan fazla deneyime sahip olan Hezar Grup İnşaat Mobilya ve Dekorasyon olarak, 2011 yılında yola çıktık. Hizmetlerimize başladığımız günden itibaren, şık, modern ve işlevsel ofis alanları oluşturma konusundaki tutkumuzla birlikte müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı hedefledik.

2016 yılında mobilya imalatını da kendi bünyemize dahil ederek, ürünlerimizin kalitesini daha da artırdık. Bu adım bizim için müşterilerimize daha özgün ve özelleştirilebilir seçenekler sunabilmemiz adına bir dönüm noktası oldu.

2020 Yılında ise kalite ve estetikteki zirveye ulaşma amacımızı Parello Marka' sıyla tescil ettik. Parello, özel tasarım ofis mobilyaları konusundaki liderliğimizi ve yaratıcı vizyonumuzu temsil ediyor. Her bir ürünümüz, ofislerinizi verimli, etkin ve çağdaş bir çalışma alanına dönüştürmenin anahtarını sunuyor.

Parello Ofis olarak, bünyemizde bulunan deneyimli mimarlarımızla birlikte, müşterilerimize benzersiz ve işlevsel ofis çözümleri sunuyoruz. Ofislerinizi dönüştürmek ve potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

Bizimle çalışarak ofislerinizi bir adım öteye taşıyın ve iş dünyasında fark yaratın.


PARELLO OFİS MOBİLYALARI

Çok yakında bu kategoriye ait ürünler eklenecektir.